• واحدهای صنعتی و معدنی برتر ملی 1398

فهرست برگزیدگان ملی 1398
تقدیرشده به وسیله  ریاست محترم مجلس شورای اسلامی ایران

ردیف نام  رشته  استان
1 الکترونیک افزار آزما صنایع برق و الکترونیک- کنتور برق هوشمند البرز
2 کنترل گاز اکباتان صنایع برق و الکترونیک- کنتور گاز همدان
3 الماس آذر سهند  صنایع فلزی و لوازم خانگی آذربایجان شرقی
4 پرتو سرد توان (هیمالیا) صنایع فلزی و لوازم خانگی البرز
5 آرد پوسان صنایع غذایی مرکزی
6 شیر پاستوریزه پگاه لرستان صنایع غذایی- لبنیات لرستان
7 فارابی صنایع دارویی  اصفهان
8 لاستیک بارز کردستان  صنایع شیمیایی و پلیمر کردستان
9 مارپیچ باختر خودرو و نیرو محرکه- قطعات خودرو کرمانشاه
10 لاستیک پولاد آروین خودرو و نیرو محرکه- قطعات خودرو خراسان رضوی
11 هوایار ماشین سازی و تجهیزات- کمپرسور البرز
12 گلسان بافت نساجی و پوشاک- کیسه پلی پروپلین آذربایجان شرقی
13 نیک ریس زنجان نساجی و پوشاک- بافندگی زنجان
14 نوین چوب خوزستان- MDF صنایع سلولزی خوزستان
15 توس چینی صنایع معدنی- ظروف چینی خراسان رضوی
16 سیمان غرب صنایع معدنی- سیمان خاکستری کرمانشاه
17 تنگ زاغ بهره برداران معدنی- هماتیت  هرمزگان
18 سفید کوه بهره برداران معدنی- منیزیت  خراسان جنوبی
19 زغالسنگ آبنیل مکتشفین- زغالسنگ کرمان
20 معادن مس چاه علیخان غربی و چاه علیخان شرقی مکتشفین- مس اکسید اصفهان
21 کنسرسیوم صادراتی پیکمای قم خوشه- کنسرسیوم صادراتی قم
22 خوشه پلاستیک خراسان شمالی  خوشه و شهرک صنعتی خراسان شمالی
23 خوشه فرش کرمان خوشه و شهرک صنعتی کرمان
24 پتروشیمی ایلام طرح - سولفورزدایی ایلام
25 سبزآشیان آپادانا خدمات فنی، مهندسی- سیستم های حرارتی نفت، گاز، پتروشیمی اصفهان
26 فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) خدمات نرم افزار- سیستم های اطلاعاتی، مدیریت فرآیند کسب و کار تهران



فهرست برگزیدگان ملی 1398

تقدیر شده به وسیله وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت

ردیف نام  رشته  استان
1 بهیار صنعت سپاهان  صنایع برق و الکترونیک- تهیزات پزشکی اصفهان
2 گروه تولیدی و صنعتی گرم ایران صنایع فلزی - حرارتی و برودتی خراسان رضوی
3 سیم و کابل ستاره یزد صنایع فلزی- مصنوعات فلزی یزد
4 اکسین فرآیند صنایع غذایی کهگیلویه و بویراحمد
5 ایران آوند فر صنایع آرایشی و بهداشتی البرز
6 شیمیایی کلران صنایع شیمیایی  سمنان
7 پتروشیمی مهر صنایع پتروشیمی و پلاستیک بوشهر
8 سازه پردازان خودرو و نیرو محرکه- قطعات خودرو تهران
9 اتحاد لنت پیشرو صنعت خودرو و نیرو محرکه- لنت  مرکزی
10 صنایع پخت مشهد صنایع ماشین سازی و تجهیزات- پخت نان و شیرینی خراسان رضوی
11 فاتح صنعت کیمیا ماشین سازی و تجهیزات- تجهیزات پالایشگاهی فارس
12 گروه صنعتی پاک چوب نساجی و پوشاک- مصنوعات چوبی-MDF خوزستان
13 کارخانجات نساجی بروجرد نساجی و پوشاک- پارچه لرستان
14 ذوب آهن پاسارگاد صنایع معدنی- شمش فولادی فارس
15 خالص سازان روی زنجان صنایع معدنی- روی زنجان
16 فولاد کاوه جنوب کیش صنایع معدنی- شمش فولادی هرمزگان
17 خاک صنعتی سوراوجین بهره برداران معدنی- سرب  قزوین
18 اینچه بهره برداران معدنی- ید  گلستان
19 جهان زرجویان ارسباران مکتشفین- طلا آذربایجان شرقی
20 شهرک صنعتی بیستون   شهرک صنعتی کرمانشاه
21 ناحیه صنعتی کوثر البرز شهرک صنعتی البرز
22 شهرک صنعتی غرب تبریز (بخش خصوصی) شهرک صنعتی آذربایجان شرقی
23 خوشه نظام پیمانکاری فرعی قطعات خودرو سبک و سنگین خوشه صنعتی- پیمانکار فرعی قطعات خراسان رضوی
24 صنایع معدنی فرآوری مس امید سبزواران طرح- مس کاتد جنوب کرمان
25 سنگ آهن آفتاب طرح-سنگ آهن دانه بندی شده خراسان جنوبی
26 شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران خدمات فنی، مهندسی- صنایع زیست محیطی، آب، فاضلاب تهران
27 توسعه سامانه های نرم افزار نگین (توسن) خدمات نرم افزارهای جامع بانکداری و پرداخت الکترونیک تهران
28 خدمات انفورماتیک نوین کیش خدمات نرم افزارهای دسته چک صیاد، جامعه بانکداری و صدور یکپارچه الکترونیک تهران